המלצות

לילך, דירת 5 חדרים בנווה זמר רעננה

"שמרית והילה המקסימות, היה לנו עונג לעבור את התהליך איתכן ולהשלים את המשימה לשביעות רצון כל הצדדים🤗 גולן ואני מאחלים לכן שתמשיכו בעשייה הטובה, בהצלחה רבה בעסקאות הבאות, שהעסק יפרח וישגשג ותמיד תזכו לברכה ופרנסה טובה, אמן🙏🏼 מעריכים ומוקירים אתכן ❤️😘"

ספיר, מכירת נכס

"רציתי להודות לכם בשם דורוטיא ויהודה וגם בשמי על כל העבודה המסורה והמצוינת שלכם שהובילה לעסקה טוב מאוד! אין ספק שככל ויהיו לנו עסקאות נוספות אנו ניעזר בשירותכם בוודאות. תודה רבה!"

דנית, חיפוש דירה

"Working with Hila to find our apartment was such a pleasure. She made the whole process stress free, she was extremely responsive and had extensive knowledge that made the deal go through fast and easy. We would love to work together with Hila in the future!"

הדר, דירת גן בנווה זמר רעננה:

" שימרית האלופה! מהרגע שנפגשנו הרגשתי שאנחנו בידיים הכי טובות שיש ושבעזרתך מסע ארוך של חיפושים יגיע לסיומו המוצלח. את אחת ויחידה בתחום שלך, עובדת באמת מהלב, נותנת את הנשמה, עושה מעל ומעבר לדימיון למען הלקוחות שלך ואני ממליצה בחום לעבוד איתך ❤️"

עידו, מכירה של דירה

"הילה הייתה מסורה לתהליך לכל אורכו, ועשתה מעל ומעבר – גם ברמה המקצועית וגם ברמה האנושית. במבחן התוצאה – הדירה נמכרה תוך שבוע."

נעמי, דופלקס ברעננה

"תודה על השירות, הדבקות במטרה, האינטילגנציה, הנעימות, הנחמדות, ההכלה (!!!!), ומעל הכל, על התוצאה. שמחנו להכיר אנשים צעירים ואיכותיים , במקרה שלנו, נשים."

טל, תיווך דירה

"פגשתי כמה מתווכים שהשאירו עליי רושם מאוד גרוע. הילה הייתה שונה , היא הייתה האור שלי בתהליך. הייתה תמיד זמינה, הגיעה בזמן לכל פגישה, תמיד נחמדה ואופטימית והכי חשוב אמינה!! היא עשתה כל מה שיכלה כדי שהעסקה תתממש והייתה לה משימה מאוד לא פשוטה במקרה שלי. הילה לא ויתרה והעסקה התממשה לשמחתי. תענוג לעבוד איתה. ממליצה בחום!"

קרן, מכירת דירה

"להילה המקסימה, קבעת שיא חדש של מהירות! בטווח של 48 שעות מרגע ההתקשרות איתך הבאת עשרות לקוחות לדירתנו ושתי הצעות במחיר המבוקש!! פעלת באופן מקצועי ואמין. שמחנו לעבוד איתך ונשמח לעבוד שוב בהמשך! תודה על הליווי המסור והמשך יום מצוין."

רמי, מכירת דירה

"תודה הילה על השירות המקצועי והאמין ועל יחס חם שדואג לכל פרט אפילו הקטן ביותר תודה ובטוח שנמשיך איתך גם בדירה הבאה."

לאה, דירת 4 חדרים בנווה זמר רעננה

" שמרית יקרה המתווכת שלי בנווה זמר שמרית מאד עזרה לי במציאת הדירה וכמו כן עדין מלווה אותי לאחר שמצאתי היא מאד שרותית ונעימה ותמיד קשובה תודה שמרית מעריכה🙏🌺"